پکیج شوفاژ مرکزی آلپ

شرکت آلپ اولین تولید کننده پکیج های مرکزی در ایران :

با بوجود آمدن طرح یارانه ها و بالا رفت هزینه سوخت های فسیلی شرکت آلپ برآن شد که پکیج هایی را برای کاهش سوخت واحد های مسکونی - و آپارتمان ها طراحی نماید.که این طرح با تحقیق آزمون و بررسی نمونه های خارجی در سال 1388 عملی گردید و اولین پروپه در سال 1389 در یکی از آپارتما نها که از مصارف بالای سوخت موتورخانه شوفاژ رتج می بردند راه اندازی شد.

این پروژه آپراتمانی 5 طبقه با 10 واحد سمکونی واقع در ارومیه - کوی کیوان اجرا گردیدی و شرکت آلپ توسط اکیپ کارشناسی خود توانست پکیجی با یک سوم مصرف سوخت موتورخانه شوفاژ و برای تایمن آبگرم بهداشتی و گرمایش شوفاژ 10 واحد مسکونی تولید نماید.که این دستگاه با نام CHM 160s ثبت رسید.

آزن آن زمان به بعد شرکت آلپ توانسته دو محصول دیگر به پکیج های مرکزی خود بیافزاید CHM 200s و CHP 300s می باشد. که در بسیاری از آپارتمانهایی که تازه احداث و یا آپارتمانهای 10 طبقه ای که ااز موتورخانه قدیمی استفاده می کردند اجرا شده و این شرکت توانسته لقب بهینه ساز مصرف سوخت خانوار را برای خود کسب نماید.

تفاوت پکیج های مرکزی آلپ با موتورخانه های قدیمی شوفاژ :

  • یکی از مهمترین تفاوت های پکیج های مرکزی با موتورخانه های مرکزی مصرف سوخت بسیار پایین آن می باشد.
  • پکیج های مرکزی بگونه ای طراحی گردیده اند که از پرت حرارتی و یا همان اتلاف انرژی جلوگیری بعمل آمده بگونه ای که هنگام استفاده از پکیج های مرکزی حتی با لمس بده و اگزوز دستگاه نمی توان گرمایی احساس کرد.
  • در حالیکه در موتورخانه های قدیمی پرت حرارتی بالای 40% می باشد.
  • پکیج های مرکزی حداکثر فضایی را که به خود اختصاص می دهد 2 متر مربع بوده و دیگر نیازی به منبع دیگ - و پمپ مجزا ندارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر- سفارش - خرید و یا اخذ پیش فاکتور و حتی مشاوره با شماره های داخلی شرکت تماس حاصل فرمایید.

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه