پکیج زمینی 11000 آلپ

پکیج زمینی 11000 آلپ:

شرکت زرین صنعت آلپ تولید کننده انواع دستگاههای حرارتی و برودتی می باشد.

این شرکت با طراحی و تولید انواع پکیج دیواری و زمینی و انواع پکیج های مرکزی این بار توانسته آخرین نوع پکیج زمینی سری CHP خود را با ظرفیت 110000 به بازار عرضه نماید

پکیج زمینی CHP110s دارای ظرفیت حرارتی 110000 کیلوکاری در ساعت بوده ومناسب ساختمانهای آپارتمانی و یا ولایی به صورت 3 طبقه تا زیربنای 550 متر مربع می باشد این نوع پکیج آخرین سری از پکیج های زمینی شرکت بوده و در ظرفیت های بالاتر به صورت پکیج مرکزی طراحی و تولید می گردد.

این نوع پکیج قابل استفاده با سوخت گاز و گازوئیل و حتی دوگانه سوز نیز می باشد.شرکت زرین صنعت الپ در طراحی این سیستم از کارشناسان سازمان صنایع و دانشگاه صنعتی استان آذربایجان غربی بهره مند گشته و با مرتبط کردن دانش و صنعت ایرانی توانسته آخرین سری از پکیج های زمینی کم مصرف خود را به بازار عرضه دارد.

مصرف کم سوخت ، استحکام بالا در برابر رسوب گرفتگی ، نصب در کمترین مکان ممکن ،کمترین هزینه نصب و سرویس دهی ، طول عمر بالا از ویژگی های بارز این سیستم می باشد.

این نوع پکیج می تواند گرمایش مدار شوفاژ برای رادیاتورهای پنلی با تعداد 38 متر به صورت دو کانوکتور با ظرفیت حرارتی 2200 کیلوکالری در ساعت همراه با آب گرم مصرفی را محیا سازد. پکیج های زمینی 110000 آلپ به تنهایی کارایی یک موتورخانه شوفاژ را انجام داده با این تفاوت که دیگر نیاز به منبع انبساط ،منبع دوجداره ،پمپ و دیگ جداگانه ندارد تمامی قطعات یک موتورخانه شوفاژ به صورت یک بسته کوچک با نامک پکیج زمینی در آمده و تفاوت ویزه این سیستم با موتورخانه های قدیمی مصرف کم سوخت این سیستم می باشد.

به علت جدا نبودن منبع انبساط از سیستم و دیگ دیگر متعلقات در دستگاههای پکیج زمینی آلپ دیکر نیاز به سیستم پیچیده لوله کشی نداشته و به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد.

به علت مصرف کم سوخت و عدم اشغال فضای مفید در سیستمهای پکیج زمینی شوفاژ آلپ ، این پکیج ها به بهترین گزینه برای افرادی که از مصارف و هزینه های بالای سرویس ونگهداری موتورخانه های قدیمی رنج می برند مبدل گردیده و در حال حاضر پکیج های زمینی آلپ بهترین جایگزین موتورخانه های قدیمی شوفاژ موجود در بازار مصرف ایران و عراق می باشد.

با گسترش بازار تجاری پکیج های زمینی آلپ و صادرات پکیج زمینی 110000 به اربیل عراق این کسور نیز به یکی از عمده مصرف کنندگان محصولات شرکت نیز تبدیل گشته است و در حال حاضر کمتر فروشگاه تاسیساتی در اقلیم کردستان عراق از محصولات شرکت آلپ بی بهره می باشد.

در ساخت پکیج های زمینی 110000 آلپ جهت جلوگیری از پرت حرارتی و اتلاف انرژی از بدنه دیگ دستگاه از عایق حرارتی EPDM با ضخامت 10 میلیمتر و روکش آلومینیومی 160 میکرون استفاده گریده که راندمان دستگاه را بالا برده است.

این نوع پکیج نیز دارای دگامه حالت تابستانه و زمستانه نیز می باشد که در تابستان دگامه را به حالت تابستانه قرار داده و مسیر شوفاژ را مسدود می کنید و در زمستان دگمه را به حالت زمستانه قرار داده و مسیر شوفاژ را باز خواهیم کرد.

تمامی قطعات اصلی این دستگاه ازجمله منبع انبساط ، شیر ایرونت و ترمومتر ومانومتر و.. همگی ساخت ایتالیا می باشد و یکی دیگر از قطعات اصلی این دستگاه که پمپ سیرکولاسیون می باشد ساخت ایران بوده و دارای 2 سال گارانتی طلایی خوده شرکت سازنده می باشد.

گارانتی پکیج زمینی 110000 یک سال بوده و دارای 5 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.

جدول مشخصات فنی دستگاه پکیج زمینی 110000 آلپ:

مشخصات فنیواحدCHP1100s
ظرفیت گرمایشیKcal/h110000
راندمان %93
حداکثر فشار مدار شوفاژbar3
حداکثر دمای آب گرم شوفاژOC90
حداکثر دمای آب گرم مصرفیOC70
حداکثر فشار آب سرد ورودی مصرفیbar6
حداکثر دبی آب گرم مصرفیL/min28
ظرفیت ذخیره آب گرمlit200
نوع سوخت مصرفی...گاز و گازوئیل
حداکثر مصرف گازM33
حداکثر مصرف گازوئیلLit2.5
قطر لوله های مدار گرمایشInch1
قطر لوله های آب گرم مصرفیInch1/2
قطر لوله های ورودی گازInch1/2
ظرفیت منبع انبساطLit2*8
قطر دودکشmm200
ولتاژ و فرکانسVolt/hz220/50
ابعاد دستگاهcm78*67*133
وزنkg180
مساحت قابل گرمایشM2550
طبقات قابل ساپورتطبقه3

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.