پکیج مرکزی 160000 آلپ

شرکت زرین صنعت آلپتولید کننده پکیج های مرکزی برای اولین بار در سطح ایران و در بین کشورهای جهان سوم می باشد.

این شرکت با پشت کار و چندین دهه فعالیت توانسته تکونولوژی جدیدی را در صنعت تاسیسات کشور به ارمغان آورد.

پکیج های مرکزی آلپ آخرین نوع پکیج تولیدی توسط شرکت زرین صنعت آلپ می باشد که دانش فنی آن کاملا داخلی بوده و قطعات استفاده شده در داخل دستگاه ساخت ایران می باشد.طرح این نوع پکیج بسیار پیچیده بوده و برای نصب و سرویس و خدمات پس از فروش نیاز به کارشناس خدماتی خوده شرکت می باشد.

پکیج های مرکزی آلپ نیز در سه ظرفیت 160000 ، 200000 و 300000 تولید می گردد که وظیفه تامین آب گرم مصرفی و گرمایش شوفاژ را در آپارتمانها ، ادارات ، ارگانهای نظامی ، موسسات ، پاساژها و... نیز دارد.

پکیج مرکزی 160000 آلپ:پکیج مرکزی CHM160sاولین ظرفیت از خانواده پکیج های مرکزی سری CHM می باشد ظرفیت حرارتی این سیستم 160000 کیلوکالری در ساعت بوده و برای محیط هایی تا زیربنای 800 متر مربع مورد استفاده قرار می گیرد . این سیستم دارای دو عدد پمپ سیرکولاسیون و حد پمپ بسیار بالا و خیلی قوی می باشد که یکی برای سیرکولاسیون و پمپاژ مدار بسته گرمایشی (آب گرم شوفاژ)و دیگری برای آب گرم مصرفی نیز می باشد. بدنه این نوع پکیج های به صورت کشویی طراحی گردیده و برای نصب و یا خدمات پس از فروش می توان بذدنه را به صورت کشویی باز کرده و به تمام قسمت های داخلی سیستم دست یافت.

پکیج مرکزی 160000 آلپ می تواند گرمایش 60 متر رادیاتور پنلی دو کنوکتور با ظرفیت گرمایی 2200 کیلوکالری را تامین و همزمان آب گرم صرفی بهداشتی را برای سیستم باز گرمایشی تامین نماید.

این نوع سیستم جایگزین کامل موتورخانه های قدیمی بوده و مصرف سوخت را به صورت تضمینی تا 30% نصبت به موتورخانه های قدمی شوفاز کاهش می دهد.

پکیج های مرکزی آلپ به گونه ای طراحی گریده تمامی قطعات از جمله منبع انبساط ، دو عدد پمپ ، دیگ ، مدار باز و مدار بسته گرمایشی ، شیر اطمینان ، شیر هواگیر و تمامی قطعات داخل دستگاه طعبه گردیده وبه صورت یک پک کاملی از قطعات در آمده است کع تمامی عوامل گرمایشی و آب گرم مصرفی محیط نصب شده توسط این دستگاه کنترل می گردد.

پکیج مرکزی 160000 دارای تابلو فرما می باشد که بر روی آن یک عدد آگوستات ، ترمومتر و مانومتر ، کلید پمپ ، کلید مشعل و روشن خاموش و کلید حالت تابستانه و زمستانه قرار دارد. ومیزان دمای مدار گرمایشی توسط آگوستات تنظی می گردد.

بهترین نوع کاربرد این دستگاه برای آپارتمانهایی تا متراژ 800 متر مربع به صورت 5 طبقه در 10 وفحد مسکونی می باشد و مصرف کنندگانی که هزینه های بالای موتورخانه مرکزی رنج می برندمی توانند در محیطی به ابعاد 2 متر مربع این سیستم را نصب کرده و از دست مصرف سوخت و هزینه های بالای سرویس و نگهداری موتروخانه خویش رهایی یابند.

پکیج مرکزی 160000 آلپ به صورت سفارشی تولید گردیده و قبل از هر گونه سفارش و یا خرید باید با کارشناسان فروش شرکت مشاوره کرد زیرا ابعاد این دستگاهها بزرگ بوده و از لحاظ حمل و نقل فقط با جرثقیل مقدور می باشد و ابعاد دستگاه نسبت به ورودی محیط باید آنالیز گردد تا بعدا ایجاد مشکل در مصرف کننده ننماید.

سیستم نصب این پکیج نصب به موتورخانه ها شوفاژ پیچیده نبوده و به راحتی قابل نصب و اجرا می باشد این نوع دستگاه دارای استاندارد ایزو 9001 و 2008 می باشد و مورد تایید کارشناسان سازمان استاندارد جهانی قرار گفته است.

پکیج های مرکزی 60000 آلپ قابل نصب در تمامی ادارات ، موسسات ، ورزشگاهها ، آپارتمانها و... می باشد و در تمام نقاط ایران و خارج از ایران قابل نصب و اجرا توسط کارشناسان شرکت زرین صنعت الپ می باشد.

نصب و اجرای این سیستم توسط خوده شرکت انجام می گیرد و پکیج های مرکزی آلپ توسط کامیون به محل انتقال یافته و در جای خود قرار میگیرد مدت زمان نصب این نوع پکیج 12 ساعت کاری بوده و هزینه حمل این دستگاه تا محل به عهده مصرف کننده گرامی می باشد.

علاوه بر استفاده در محیط های اداری و مسکونی و آپارتمانی از پکیج های مرکزی 160000 آل می توان در مرغدای ها ، گلخانه ها و یا بسیاری از محیط های صنعتی برای تامین گرمایش شوفاژ و یا اب گرم مصرفی به صو رت همزمان استفاده نمود مخصوصا مرغداری های و یاگلخانه هایی که ر امتداد هم و به صورت چند سالن مجزا قرار دارند می توانند از پکیج های مرکزی آلپ برای تامین تمامی سالن های خود استفاده نموده با این کار هم می توانند در مصرف سوخت صرفه جویی کرده و هم هزینه اولیه تامین دستگاههای گرمایشی محیط را پایین تر بیاورند.

پکیج های مرکزی 160000 آلپ قابل استفاده با سوخت گاز و گازوئیل و حتی دوگانه سوز نیز می باشد که این یکی دیگر از ویزگی های برتر این نوع محصول نیزز می باشد.

برای مشاوره ، خرید ، اخذ پیش فاکتور ، کاهش مصرف سوخت آپارتمانها و... و تامین گرمایش شوفاژ و آب گرم مصرفی به صورت مرکزی با مصرف کم سوخت با کارشناسان فروش شرکت زرین صنعت الپ تماس حاصل فرمایید

جدول مشخصات فنی پکیج مرکزی CHM160s :

مشخصات فنیواحدCHM160s
ظرفیت گرمایشیKcal/h160000
راندمان %90
حداکثر فشار مدار شوفاژbar3
حداکثر دمای آب گرم شوفاژدرجه سانتی گراد95
حداکثر دمای آب گرم مصرفیدرجه سانتی گراد80
حداکثر فشار آب سرد ورودی مصرفیbar6
حداکثر دبی آب گرم مصرفیL/min35
ظرفیت ذخیره آب گرمlit26
نوع سوخت مصرفی………گاز و گازوئیل
حداکثر مصرف گازM34
حداکثر مصرف گازوئیلLit3
قطر لوله های مدار گرمایشInch2
قطر لوله های آب گرم مصرفیInch1
قطر لوله های ورودی گازInch1/2
ظرفیت منبع انبساطLit3*8
قطر دودکشmm150
ولتاژ و فرکانسVolt/hz220/50
ابعاد دستگاهcm140*75*100
وزنkg220
مساحت قابل گرمایشM2800
طبقات قابل ساپورتطبقه5

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه