رادیاتور پنلی آلپ

قابل توجه همکاران گرامی :خط تولید رادیاتورهای پنلی آلپ در محیطی با ابعاد 4000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی استان اذربایجان غربی راه اندازی شده و این پروژه تا پایان سال 1392 به پایان خواهد رسید. متقاضیان نمایندگی می توانند از هماکنون برای پیش خرید از محصولات رادیاتور و یا اخذ نمایندگی فروش رادیاتورهای پنلی این شرکت اقدام نمایند.

مشخصات رادیاتورهای پنلی آلپ :

تمامی رادیاتور های پنلی تولید شرکت زرین صنعت آلپ توسط دستگاههای تمام اتوماتیک الکترواستاتیک با رنگ (RAL 9010) به رنگ سفید تولید می شود.همچنین سطوح بالایی رادیاتور ها با لایه ای از پلی استر جهت ارفزایش ضریب اطمینان رادیاتور در برابر پوسیدگی پوشانده می شود.

رادیاتورهای پنلی شرکت آلپ با برند آلپ تولید شده و ضخامت ورق آن برای اولین بار در ایران با استاندارد جهانی یعنی با ورق 1.25 میلیمتر می باشد که یکی از سنگین ترین رادیاتورهای موجود در ایران می باشد.

رادیاتور های پنلی آلپ دارای کنوکتور بوده که راندمان رادیاتور را به کشل قابل توجهی بالا برده است. طرح اولیه رادیاتورهای آلپ تک آکس بوده ولی در آینده نه چندان دور طرح رادیاتورهای دو اکس هم اجرایی خواهد شد.

تمامی رادیاتورهای تولیدی این شرکت دارای ارتفاع 55 و آکس استاندارد(50)نیز می باشد.

ظرفیت حرارتی هر متر رادیاتور 2200 بوده که یکی از بالاترین ظرفیت های حرارتی بین رادیاتورهای موجود در بازار می باشد.

رادیاتورهای پنلی آلپ دارای استاندارد ایزو 9001 و ایزو 2008 و مورد تایید سازمان استاندارد جهانی می باشد.

رادیاتور های پنلی لحاظ گنجایش آب و فولادی بودن مناسبترین نوع رادیاتور برای سیستم گرمایش پکیج می باشد.

این نوع رادیاتور بسیار با دوام و طول عمر زیاد بوده و هر رادیاتور خارج شده از خط تولید الپ در خط تست این شرکت تحت فشار 12 بار تست می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه