شرایط خرید دستگاه های جوجه کشی آلپ

شرایط خرید دستگاه های جوجه کشی آلپ :

در یک سالن مرغداری دو عامل تولید گرما و بالا رفتن دمای سالن را سبب می شود :

مصرف کنندگان گرامی می توانند با مراجعه به سایت فروشگاهی دستگاههای جوجه کشی آلپ از مشخصات کامل و قیمت دستگاهها اطلاعات کامل کسب کنند ولی به علت نوسانات لحظه ای بازار قبل از واریز وجه به حاب شرکت با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید کارشناسان فروش شرکت آلپ به صورت 24 ساعته حاضر به پاسخوگیی به سوالات شما می باشند.

شرایط خرید حضوری :

در شرایط خرید حضوری مصرف کنندگان گرامی می توانند با حضور در مراکز فروش محصولات شرکت آلپ از محصولات این شرکت دیدن کرده و به صورت حضوری با دریافت فاکتور فروش اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی نمایند.

سفارش خرید :

در صورت درخواست دستگاه جوجه کشی خارج از ظرفیت های موجود در شرکت مصرف کننده می تواند با ارئه مشخصات دستگاه درخواستی به شرکت ، از شرکت جوجیای قیمت و ابعاد دستگاه گردد و به صورت غیر خضوری پیش فاکتور دستگاه درخواستی را دریافت نماید.

خرید غیر حضوری :

در خرید غیر حضوری مصرف کننده می تواند با تماس تفلنی با دفاتر فروش و یا فروشگاههای شرکت سفارش خود را به کارشناسان فروش انتقال دهد که در این صورت پیش فاکتور توسط قسمت حسابداری شرکت تنظیم گردیده و به شماره فکس یا ایمیل مصرف کننده ارسال می گردد. بعد دریافت پیش فاکتور مصرف کننده با واریز مبلغ به حساب شرکت اقدام به تکمیل سفارش کی نماید.

خرید(پرداخت در محل) :

در این شیوه مصرف کننده با داشتن اطلاعات کامل از دستگاه درخواستی اقدام به خرید از کارشناسان فروش شرکت می نماید در این نوع مصرف کننده 10% از مبلغ فاکتور را به حساب شرکت با دریافت پیش فاکتور واریز نموده و مابقی مبلغ را با باربری هنگام تحویل دستگاه تسویه می نماید.

خرید عمده :

در خرید عمده مصرف کننده تعداد دستگاههای درخواستی را به شرکت اعلام کرده و شرکت با چک کردن موجودی انبار زمانی تعیین شده را به مستری اعلام می نماید. و در تاریخ تعیین شده مصرف کننده می تواند دستگاههای خریداری شده را تحویل گیرد. خرید عمده شامل تخفیف ویزه می باشد و مصرف کننده می تواند با درج هر شماره شاسی دستگاه در داخل فرم جوایز ارزنده شرکت آلپ از درصد برنده شدن بالایی (یک دستگاه خودروی مگان)بهره مند گردد.

خرید همکاری :

در خرید به صورت همکاری عاملیت فروش می تواند با ارئه ضمانتنامه بانکی از فروش شرایط اعتباری شرکت بهره مند گردد. سفارش خرید همکاری دارای درصد همکاری می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با شماره های کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه