موارد استفاده از پکیج زمینی

موارد استفاده از پکیج زمینی:

  • استفاده به عنوان جایگزین موتورخانه های قدیمی شوفاژ:یکی از بهترین موارد استفاده از پکیج های زمینی آلپ جایگزین کردن به جای موتورخانه های قدیمی شوفاژ می باشد مصرف کنندگانی که از مصارف بالای سوخت ، احاطه کردن فضای مفید و هزینه های بالای سرویس و نگهداری موتورخانه های قدیمی رنج می برند می توانند با جایگزین کردن دستگاههای پکیج زمینی این شرکت در مصرف سوخت خود تا 40% صرفه جویی کرده و در یک متر کربف مکان این سیستم را نصب نمایند.دستگاههای پکیج زمینی آلپ دارای کمترین هزینه نصب و نگهداری و سرویس می باشد.
  • نصب در منازل مسکونی و ویلایی:مصرف کنندگانی که تازه به احداث منازل مسکونی و یا ویلایی به صورت یک ، دو ، سه و حتی چهار طبقه نموده اند می توانند با یک دستگاه پکیج زمینی گرمایش شوفاژ و آب گرم مصرفی محیط خود را تامین نمایند.پکیج های زمینی از لحاظ هزینه اولیه نیز با صرفه بوده چون نیاز به لوله کشی پیچیده و یا خرید منبع انبساط ، پمپ ، دیگ آب گرم ، منبع دو جداره و بسیار از قطعات دیگر به صورت جداگانه ندارند.
  • استفاده در کارخانجات و کارگاهها:تولید کنندگان نیز یکی دیگر از عمده مصرف کنندگان سیری دستگاههای پکیج زمینی این شرکت نیز می باشند تمامی کارخانجات برای تامین آب گرم مصرفی کارخانه و یا گرمایش شوفاژ قسمت اداری از این دستگاه استفاده نمایند و این دستگاهها به علت کم مصرف و دوگانه سوز بودن در تمامی محیط های صنعتی نیز قابل استفاده می باشند.
  • استفاده در فن کوئل:پکیج های زمینی به علت داشتن ملدل مسی و یا همان کوئل مسی در داخل دستگاه برای استفاده در تامین اب گرمایشی کوئل های استفاده شده در سالن های صنعتی و کارخانجات کاربرد دارد.
  • استفاده در استخرها:پکیج های زمینی یکی دیگر از دستگاههای مورد استفاده برای تامین آب گرم استخر نیز می باشد که نسب به ظرفیت در انواع استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • استفاده در منازل روستایی و محیط های فاقد گاز شهری:از پکیج های زمینی آلپ می توان در مناطقی که فاقد گاز شهری می باشد استفاده نمود تا موقعی در محیط گاز موجود نمی باشد می توان از گازوئیل استفاده نمودو لی بعد از گرفتن انشعاب گاز می توان همان سیستم را تبدیل به گاز سوز نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.