پکیج شوفاژ برقی آلپ

پکیج شوفاژ برقی آلپ:

شرکت زرین صنعت آلپ تولید کننده انواع دستگاههای حرارتی و برودتی این بار محصول جدید خود را توانسته با نام پکیج های دیواری برقی به بازار عرضه دارد.

با نفوذ محصولات این شرکت به بازار عراق و بالا رفتن سطح تقاضای مصرف کنندگان این کشور شرکت آلپ را بر آن داشت تا جهت رفع نیاز بازار مصرف کردستان عراق و حتی استفاده در مناطقی از ایران به تولید پکیج های شوفاژ برقی بپردازد.

با سعی و تلاش مستمر و تحقیقات کارشناسان این شرکت – گروه صنعتی آلپ توانست در سال 1391 پکیج های دیواری خود را در ظرفیت 24000 – 28000 و30000 فقط با مصرف برق به بازار عرضه دارد.

در این نوع پکیج دیگر نیازی به دودکش و برنر و شیر گازی نبوده و همان مبحث مدار باز و بسته گرمایشی در این سیستم نیز رعایت گردیده است.

به علت رسوب گیری این سیستم و گرفتگی مبدل و پایین آمدن راندمان دستگاه در داخل سیستم دستگاه یک عدد رسوبگیر الکترونیکی با ولتاژ بسیار بالا داخل آن قرار گرفته که در هنگام ورود رسوب به داخل دستگاه حالت چسبندگی آن را از بین برده و نمک های ورودی بدون چسبیدن به مجرا و مبدل های دستگاه از آن خارج می گردد.

پکیج های دیواری برقی بنا بر ظرفیت حرارتی خود دارای مصرف کم برق بوده و استفاده از آن در مناطقی که فاقد سوخت گاز و گازوئیل می باشد کاملا مقرون به صرفه می باشد.

از این سیستم می توان برای تامین آب گرم مصرفی و گرمایش شوفاژ به صورت همزمان استفاده کرد این سیستم نیز دارای آگوستات می باشد که از طریق آن می توان گرمایش شوفاژ را کنترل نمود.

عمده مصرف کنندگان این سیستم کشور عراق می باشد زیرا انرژی برق در آن هزینه نداشته و به راحتی می توانند از این سیستم برای تامین گرمایش موردنیاز منازل خود بهره ببرند.

پکیج های برقی دارای مبدل مسی بوده که داخل سیال مدار بسته گرمایشی قرار می گیرد و حرارت ایجاد شده از طریق المنت مخصوص- از طریق سیال به داخل مبدل مسی و آب گرم مصرفی انتقال می یابد.

تمامی پکیج های برقی آلپ دارای پمپ سیرکولاسیون در سه سرعت بوده و گرمایش ایجاد شده در مدار بسته را در داخل رادیاتورهای شوفاژ به جریان می اندازد.

رنگ بدنه دستگاه در رنگ های سفید ,رنگ چوب ، و رنگ ام دی اف تولید می گردد این عمل توسط دستگاه کورینگ و دستگاه رنگ پودری و الکتراستاتیک انجام می گیرد که یکی از بهترین نوع رنگ کاری در سطح دنیا می باشد.

رنگ بدنه دستگاه به صورت لعاب دار زده می شود که کیفیت و شفافیت خاصی را به سیستم می بخشد.

پکیج های دیواری برقی در ظرفیت های مختلف برای تامین گرمایش شوفاژ و آب گرم مصرفی از متراژ 120 تا 220 متر مربع طراحی گردیده و بهترین گزینه برای واحدهای آپارتمانی فاقد گاز و گازوئیل می باشد.

شرکت زرین صنعت آلپ اولین تولید کننده پکیج های شوفاژ دیواری برقی در سطح ایران و سطح خاورمیانه می باشد این سیستم توسط شرکت و به نام و برند آلپ به ثبت رسیده و دارای استاندارد ایزو 9001 و 2008 می باشد.

پکیج های دیواری برقی آلپ دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.