پکیج شوفاژ دیواری آلپ

پکیج شوفاژ دیواری آلپ:

شرکت زرین صنعت آلپ اولین تولید کننده پکیج های شوفاژ دیواری به صورت صد در صد تولید داخل می باشد.

با ایجاد معضل تحریم اقتصادی در ایران افزایش بهای ارز و دلار شرکت زرین صنعت را برآن داشت تا این مشکل را با استفاده از قطعات تولید داخل رفع نماید.

با تحقیقات صورت گرفته بر روی نمونه دستگاههای پکیج دیواری طرح فرانسه و سیستم های آنالوگ تولید شده در کشورهای اروپایی .

شرکت آلپ توانست پکیج های دیواری سیستم کوئل دار را با سیستم آنالوگ و با کارایی بسیار بالا و صد البته با قیمت بسیار پایین به بازار عرضه دارد.

در پکیج های مبدل دار از مبدل برای تامین آب گرم مصرفی مدار باز گرمایشی و گرمایش شوفاژ استفاده می گردید ولی متاسفانه دانش فنی تولید مبدل های صفحه ای و مبدل های آتش وارد ایران و کشورهای جهان سوم نگردیده.

و تولید کنندگان داخلی مجبور به واردات قطعات این نوع پکیج ها می باشند و با افزایش روز افزون قیمت ارز موجب گردید که قیمت تمام شده محصولات وارداتی بسیار بالا رفته و قدرت خرید مردم پایین بیاید.

شرکت زرین صنعت آلپ با استفاده از قطعات داخلی و تولید نوع جدیدی از مبدل توانست از معضل تحریم برای افزایش تولید داخلی محصولات خود بهره ببرد.

و پکیجی جدید با کارایی بسیار بالا به بازار عرضه دارد.

پکیج های دیواری کوئل دار آلپ توانسته توجیه اقتصادی جدیدی را به بازار تاسیسات ایران ببخشد و هماکنون به علت قیمت پایین این محصول در تمامی پروژه های مسکن مهر – و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر مشکلات پکیج های دیواری مبدل دار و وارداتی بودن قطعات این سیستم خدمات و پشتیبانی این نوع محصولات می باشد.

زیرا با افزایش دایره تحریم و مسدود شدن راه وارداتی قطعات تمامی محصولات عرضه شده به بازار مصرف بدون گارانتی و پشتیبانی مانده.

و هزینه های بسیار زیادی را متحمل مصرف کنندگان ایرانی می نماید ولی در حالیکه تمامی قطعات پکیج های دیواری آلپ در داخل ایران و یا توسط خوده شرکت تولید گردیده و برای گارانتی و خدمات پشتیبانی وابسته به هیچ کشوری نمی باشد.

مشخصات فنی سیستم:

در ساخت پکیج های دیواری کوئل دار آلپ از دو عد مدار گرمایشیش استفاده شده که مدار باز گرمایشی از مس ساخته شده و مدار بسته گرمایشی به صورت سیال و جهت آنتالبی حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد.

. مدار بسته گرمایشی در اصابت برنر دستگاه یا همان شعله قرار گرفته و گرما مورد نیاز را توسط پاس های حرارتی به داخل سیال انتقال می دهد

حجم سیال نسبت به نوع و ظرفیت دستگاه متغیر می باشد و گرما جذب شده توسط سال که همان مدار بسته گرمایشی و آب شوفاژ می باشد به داخل مبدل مسی انتقال پیدا کرده و آب گرم مصرفی را محیا می سازد.

در این سیستم بر خلاف پکیج های مبدل دار هنگام استفاده از آب گرم مصرفی مسیر شوفاژ مسدود نمی گردد و آب گرم مصرفی همراه با گرمایش شوفاژ به صورت همزمان بدون افت دمای دستگاه برای مصرف کننده تامین می گردد.

دستگاه دارای شیر ترموستاتیک بوده و کنترل گاز شعله و دمای سیال ومدار باز گرمایشی از طریق شیر ترموستاتیک قابل کنترل می باشد.

بر روی تابلو فرمان دستگاع یک عدد ترمومتر و مانومتر طعیبه گردیده که وظیفه نمایش میزان فشار مدار بسته گرمایشی و حجم سایل و دمای شوفاژ را بر عهده دارد.

منبع انبساط دستگاه ساخت خوده شرکت بوده که در داخل یک محفظه استوانه ای از دیافراگم برای تنظیم فشار مدار بسته گرمایشی استفاده گردیده.

که در هنگام بالا رفتن میزان بار دستگاه آب مدار بسته گرمایشی با فشار وارد سیستم منبع انبساط گردیده و دیافراگم را در داخل منبع به بالا فشار می دهد و پس از پایین آمدن میزان بار آب وارد شده به منبع انبساط به مدار بسته باز می گردد.

مبدل دستگاه توسط عایق EPDM اصل کره با لایه آلومینیومی 160 میکرون ایزوله گردیده و راندمان دستگاه را بالا یرده است.

برنر های مورد استفاده در داخل پکیج های دیواری به صورت پره ای در داخل خوده شرکت آلپ تولید گردیده و حتی برای رفع نیاز تولید کنندگان ایرانی به بازار نیز عرضه می شود.

روی برنرهای ساخته شده از جنس استیل نگیر بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل حرارت دارد.

دستگاه به صورت شاسی دار طراحی گردیده و تمامی قطعات بر روی شاسی سوار می باشد.

بدنه دستگاه توسط دستگاه الکتراستاتیک رنگ گردیده و رنگ دستگاه یه علت لعاب دار بودن دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

پمپ مورد استفاده در روی دستگاه ایرانی بوده و دارای دو سال گارانتی تعویض می باشد.

دستگاهای پکیج تولیدی شرکت زرین صنعت آلپ دارای استاندارد ایزو 90001 و2008 می باشد و مورد تایید سازمان استاندارد جهانی قرار گرفته.

دستگاههای پکیج دیواری آلپ دارای نسور حساس به نشتی گاز مونواکسید کرن – متان-گاز شهری و LPG می باشد که در هنگام تشخیص نشتی آژیر کشیده و ورودی گاز را قطع می نماید.

تمامی پکیج های دیواری تولیدی شرکت دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.