پکیج مرکزی

پکیج مرکزی – گازی و گازوئیلی و دوگانه سوز آلپ:

یکی از آخرین محصولات تولید شرکت زرین صنعت آلپ پکیج های مرکزی می باشد که بر اساس نیاز روز جامعه ایرانی طراحی گردیده و برای کاهش مصرف سوخت محیط های صنعتی و محیط های ادارای و صد البته آپارتمانهای مسکونی وارد بازار گردیده.

پکیج های مرکزی در نوع خود کار یک موتورخانه مرکزی را انجام داده با این تفاوت که در این سیستم تحولات گسترده ای انجام گرفته و مصرف سوخت آن به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

شرکت آلپ با بهره گیری از کارشناسان دانشگاه صنایع ایران و مرتبط کردن علم و صنعت و فن آوری و تحقیق در مورد سیستمهای بروز و تکنولوژی نوین اروپایی توانست محصولات تولیدی خود را با پکیج های زمینی شروع کرده و روز به روز بر ظرفیت محصولات تولید خود بیافزاید.

شرکت آلپ با بهره گیری از کارشناسان دانشگاه صنایع ایران و مرتبط کردن علم و صنعت و فن آوری و تحقیق در مورد سیستمهای بروز و تکنولوژی نوین اروپایی توانست محصولات تولیدی خود را با پکیج های زمینی شروع کرده و روز به روز بر ظرفیت محصولات تولید خود بیافزاید.

به گونه ای که این شرکت اولین تولید کننده پکیج زمینی در سطح خاورمیانه و کشورهای جهان سوم می باشد.

پکیج های مرکزی در ابعاد مختلف طراحی گردیده و در این سیستم تمام ملزومات و قطعات موردنیاز برای سیستم گرمایشی در داخل دستگاه طعبیه گردیده است.

پکیج های مرکزی همانگونه که از نامش مشخص است به صورت مرکزی کار کرده و آب گرم مصرفی را همراه با گرمایش شوفاژ بزای محیط های مختلف به ارمغان می آورد.

با همایت روز افزون مصرف کنندگان داخلی و افزایش وسعت کاری و بازار فروش این محصول – دانش فنی این سیستم مورد تایید بازار و اقلیم کردستان عراق گردید به گونه ای که بازار عراق به عمده مصرف کنندگان محصولات پکیج گازوئیلی و دوگانه سوز آلپ مبدل گردید.

در این سیستم سعی بر ان شده که تمامی مشکلات موتورخانه های قدیمی شوفاژ رفع گردید و سیستم در حد و نیاز جامعه کنونی بروز گردد.

یکی از بزرگترین مشکلات سیستمهای موتورخانه مرکزی که هماکنون توجیه اقتصادی این محصول را برای مصرف کنندگان ایرانی از بین برده است بالا بودن مصرف سوخت این سیستم نیز می باشد.

در استفاده از موتورخانه های قدیمی پرت حرارتی و مصرف سوخت بالای سیستم به وضوح بر همگان آشکار بوده زیرا گرمای اتلاف شده از بدنه سیستم از دور قابل تشخیص می باشد.

ولی در سیستم پکیج های مرکزی محفظه احتراق به صورت S طراحی گردیده و و در داخل پاس های حرارتی از فلز استیل برای ایجاد سیستم تشعشی برای بالا بردن سطح جذاب حرارتی محفظه احتراق استفاده گردیده و که راندمان حرارتی این سیستم را به صورت قابل توجهی بالا برده است.

به گونه ای که حتی در هنگام نصب و استفاده از پکیج های مرکزی هیچگونه اتلاف حرارتی از بدنه و حتی اگزوز دستگاه احساس نمی شود و این یعنی راندمان بالای سیستم و مصرف پایین سوخت پکیج های مرکزی آلپ.

طبق محاسبات انجام گرفته توسط کارشناسان سازمان استاندارد اروپا مصرف سوخت پکیج های مرکزی آلپ یک سوم نسبت به موتورخانه های قدیمی کاهش پیدا کرده که این امر موجب گردیده که توجیه اقتصادی برای استفاده از سیستم های مرکزی بهینه گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.