پکیج زمینی 60000 آلپ :

یکی از معروفترین محصولات تولیدی شرکت زرین صنعت آلپ پکیج های زمینی ، گازوی و گازوئیلی شرکت آلپ می باشد .

پکیج های زمینی آلپ از دهه اول تولیدات شرکت می باشد که با گذشت زمان ازفایش دانش فنی این گروه صنعتی به شکل امروزی درامده و در حال حاضر در بازار ایران و به ویژه عراق مورد استفاده قرار می گیرد این نوع پکیج به علت مصرف کم سوخت به پکیج بهینه ساز منازل ملقب یافته .

پکیج های زمینی در سه ظرفیت 60000 ، 80000 و 110000 در شرکت آلپ طراحی گشته و در حال حاضر توسط خط تولید اجرایی می گردد. این سیستم بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی شوفاژ می باشد پکیج زمینی 60000 همانطور که از نامش پیداشت دارای ظرفیت حرارتی 60000 کیلوکالری در ساعت می باشد.

این پکیج می تواند 22 متر رادیاتور پره ای دو کانوکتور را با ظرفیت حرارتی 2200 کیلوکالری در ساعت گرم نموده و آب گرم مصرفی محیط را به صورت همزمان تامین نماید.

پکیج زمینی 60000 آلپ مخصوص محیط هایی با زیربنای 250 تا 300 مت مربع بوده و برای ساختمانهای مسکونی و ویلایی به صورت یک طبقه کارایی دارد.

این دستگاه قابل نصب در زیر پله ،زیرزمین ، پارکینگ ، انباری ، پشت بام در صورت سفارش ، می باشد و نصبت به موتورخانه های قدیمی شوفاژ نیاز به جای بخصوص نمی باشد زیرا این سیستم محیطی که برای نصب نیاز دارد کمتر از یک متر مربع بوده و حتی می توان در همان جای موتورخانه تعبیه کرد.

پکیج زمینی 60000 آلپ در سری دستگاههای CHP قرار داشته و پکیج مشعل خور می باشد این نوع پکیج قابل استفاده با سوخت گاز و گازوئیل و حتی دوگانه سوز نیز می باشد و آب گرم مصرفی را همراه با گرمایش شوفاژ بدون افت دما تامین می نماید.

ابعاد این دستگاه 110*50*60 می باشد . این دستگاه به گونه ای طراحی گردیده که دارای 4 پاس حرارتی می باشد و در محفظه احتراق آن موانع حرارتی طعبیه گشته به گونه ای راندمان این دستگاه به صورت کارشناسی 90% محاسبه گردیده است به همین علت شرکت زرین صنعت آلپ در تمام نقاط ایران و حتی اربیل عراق دارای رزومه کاری می باشدو اکثر دستگاههای فروخته شده جایگزین موتورخانه های قدیمی گشته زیرا سیستم موتورخناه قدیمی دیگر در جامعی کنونی جایگاه و توجیه اقتصادی برای مصرف کننده ندارد.

در تولید این دستگاه از بهترین قطعات اروپا استفاده گردیده ازجمله قطعات مورد استفاده در این نوع پکیج:

شیر ایرونت اصل ایتالیا ، ترمومتر و مانومتر ،شیر تخلیه ، شیر هواگیر ، منبع انبساط ،آگوستات ،و... همگی ساخت کشور ایتالیا می باشد و داری گارانتی تعویض یک ساله می باشد.

منبع انبساط این سیستم 8 لیتری بوده و از جنس زیلمنت ایتالیا استفاده می گردد ولی به علت بالا بودن ظرفیت حرارتی این سیستم دیافراگم منبع انبساط پکیج زمینی 60000 دو لایه می باشد.

جنس دیگ پکیج زمینی 60000 آلپ از فولاد 23 میلی متر ساخته شده و به صورت سه جداره می باشد در این سیستم مدار باز و بسته گرمایشی استفاده گردیده که مدار بسته گرمایشی گرمای موردنیاز خود را از جداره بیرونی یعنی محفظه احتراق گرفته و توسط مبدل مسی به مدار باز گرمایشی انتقال می دهد در طراحی این سیستم بر روی تابلو برق یک عدد کلید تابستانه و زمستانه نیز تعبیه گردیده که مصرف کنندگان می توانند در تابستان با زدن این کلید مسیر شوفاژ را بسته و فقط از آب گرم بهداشتی این دستگاه بهره مند شوند.

دستگاه پکیج های زمینی 60000 آلپ دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنیواحدCHP60s
ظرفیت گرمایشیKcal/h6000
راندمان %90
حداکثر فشار مدار شوفاژbar3
حداکثر دمای آب گرم شوفاژدرجه سانتی گراد90
حداکثر دمای آب گرم مصرفیدرجه سانتی گراد70
حداکثر فشار آب سرد ورودی مصرفیbar6
حداکثر دبی آب گرم مصرفیL/min18
ظرفیت ذخیره آب گرمlit100
نوع سوخت مصرفی………گاز و گازوئیل
حداکثر مصرف گازM32.5
حداکثر مصرف گازوئیلLit2
قطر لوله های مدار گرمایشInch1
قطر لوله های آب گرم مصرفیInch1/2
قطر لوله های ورودی گازInch1/2
ظرفیت منبع انبساطLit8
قطر دودکشmm150
ولتاژ و فرکانسVolt/hz220/50
ابعاد دستگاهcm110*50*60
وزنkg80
مساحت قابل گرمایشM2250
طبقات قابل ساپورتطبقه1

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه