پکیج زمینی 80000 آلپ :

سیستم پکیج زمینی 80000 برگرفته از تکنولوژی روز اروپا می باشد در حال حاضر بسیاری از شرکت های تولیدی پکیج از این دستگاه تولید و به بازار عرضه می نمایند. این نوع پکیج به عنوان سیستم نوین روز دنیا شناخته شده و در بسیار از منازل مسکونی و ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده با سوخت گاز و گازوئیل در این سیستم و حتی دوگانه سوز موجب گردیده به یکی از پرفروشترین دستگاههای بازار کردستان عراق گردد.

مصرف کم سوخت با کاریی و دوام و طول عمر بسیار بالا از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم می باشد.که یکی از دستگاههای پرکاربرد برای جایگزینی جهت موتورخانه های قدیمی شوفاز می باشد.

کم مصرف بودن این نوع دستگاه یکی از نکات قوت آن بوده و بسیاری از مصرف کنندگان که از هزینه های بالای مصر سوخت موتورخانه های قدیمی شوفاژ رنج می برند به محصولات این شرکت روی آورده و مصرف سوخت خود را تا 50درصد کاهش می دهند.

این سیستم توجیه اقتصادی جدیدی از لحاظ مصرف سوخت برای مصرف کنندگان ایجاد کرده و با جرات می توان گفت که با وجود پکیج هخای زمینی آلپ دیگر نیازی به استفاده از دیگر منایع گرمایشی شوفاژ از جمله موتورخانه های قدیمی نمی باشد.

پکیج های زمینی 80000 دارای ظرفیت حرارتی 80000 کیلوکالری در ساعت برای محیط هایی تا 350 متر مربع طراحی گردیده و این سیستم می تواند گرمایش27 متر رادیاتور پنلی با ظرفیت حرارتی 2200 کیلوکالری در ساعت را به صورت دوکانوکتور تامین کرده و همراه با گرمایش شوفاژ آب گرم مصرفی را به صورت همزما تامین نماید.

از پکیج زمینی 80000 می توان برای محیط های آپارتمانی به صورت 2 طبقه استفاده نمود و پکیج زمینی 80000 قابل نصب در یک متر مربع در مکان هایی مانند زیر پله ، زیرزمین ، پارکینگ می باشد.

نصب آسان و هزینه سرویس و نگهداری کم از دیگر ویزگی های پکیج های زمینی 80000 نیز می باشد.

پکیج های زمینی 80000 آلپ نیازی به عایق کاری ندارند زیرا مخزن دستگاه توسط عایق EPDM کره با رویه 160 میکرون آلومینیومی عایق بندی شده ضخامت عایق سیاه 9 میلیمتر می باشد که راندمان دستگاه را به صورت قابل ملاحظه ای بالا برده است.

قطعات این سیستم به گونه ای استاندارد و مطابق با معیارهای استاندارد اروپا بر روی شاسی دستگاه طعبیه گریده است به گونه ای که سرویس کار و خدمات پس از فروش شرکت به راحتی به تمامی قطعات دسترسی داشته و وروردی و خروجی آب گرم مصرفی و رفت و برگشت شوفاژ توسط برچسب های مخصوصی مشخص شده و کاملا در دسترس نصای شرکت می باشد.

بر اساس محاسبات انجام گرفته توسط کارشناسان ناظر خط تولید آلپ راندمان پکیج های زمینی آلپ 90% بوده 7% پرت حرارتی این دستگاههای از اگزوز یا همان دودکش دستگاه و 3% از بده دستگاه می باشد که این ظرفتی توسط دستگاههای بسیار دقیق اندازه گیری شده است و الی با لمس دودکش و بدنه دستگاه چندان گرمایی احساس نمی شود.

تمامی دستگاههای پکیج زمینی این شرکت داراری استاندارد ایزو 9001 و ایزو 2008 می باشد و مورد تایید کارشناسان سازمان استاندارد جهانی می باشد. طبق اظهارات کارشناسان سازمان استاندارد جهانی اپکیج های زمینی شرکت آلپ از پکیج های نوع اروپایی نیز از لحاظ راندمان برتر بوده و از این سیستم می توان به عنوان پکیج های بهینه ساز مصرف سوخت خانوار استفاده نمود.

پکیج زمینی 80000 آلپ دارای وضعیت تابستانه و زمستانه بوده و در هنگام تابستان می توان با فشار دادن کلید تابستانه مسیر رفت شوفاژ را مسدود و فقط از آب گرم مصرفی آن استفاده نمود.

پمپ استفاده شده در این دستگاه ایرانی بوده و دارای 2 سال گارانتی تعویض می باشد و دارای پیچ سه سرعته می باشد که می توان سرعت پمپ را در سه سرعت تنظیم نمود.

پکیج زمینی 80000 آلپ دارای یک سال گارانتی و 5سال خدامت پس از فروش می باشد.
جدول مشخصات فنی دستگاه پکیج زمینی 80000:

مشخصات فنیواحدCHP80s
ظرفیت گرمایشیKcal/h80000
راندمان %90
حداکثر فشار مدار شوفاژbar3
حداکثر دمای آب گرم شوفاژدرجه سانتی گراد90
حداکثر دمای آب گرم مصرفیدرجه سانتی گراد70
حداکثر فشار آب سرد ورودی مصرفیbar6
حداکثر دبی آب گرم مصرفیL/min20
ظرفیت ذخیره آب گرمlit100
نوع سوخت مصرفی………گاز و گازوئیل
حداکثر مصرف گازM32.5
حداکثر مصرف گازوئیلLit2
قطر لوله های مدار گرمایشInch1
قطر لوله های آب گرم مصرفیInch1/2
قطر لوله های ورودی گازInch1/2
ظرفیت منبع انبساطLit8
قطر دودکشmm200
ولتاژ و فرکانسVolt/hz220/50
ابعاد دستگاهcm122*57*68
وزنkg130
مساحت قابل گرمایشM2350
طبقات قابل ساپورتطبقه2

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه