هیتر آلپ

هیتر آلپ:

طی چندین سال تولید محصولات حرارتی هیتر و کوره هوای و انواع دستگاههای جت هیتر و هیتر های ایستاده شرکت زرین صنعت با تحقیقات چندین ساله توانست هیتری را با نام OPIMUM در ظرفیت های مختلف به بازار مصرف عرضه دارد.

مصرف این نوع هیترهای تولیدی شرکت به حدی کم است که به هیترهای بون سوخت در میان مصرف کنندگان ملقب یافته است.

هماکنون 9 گونه هیتر و کوره هوای گرم و یک نوع جت هیتر در این شرکت طراحی و تولید میگردد.

هیترهای تولیدی این شرکت بر اساس استفاده در صنایع مختلف متفاوت می باشد . ولی از لحاظ نوع ساختار و پلن تولید یکسان است.

در طراحی و تولید و قطعات مورد استفاده این دستگاههای سعی شده از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده شود تا مورد پسند مصرف کنندگان گرامی قرار گیرد.

راندمان هیترهای تولیدی شرکت آلپ تا حدی بالاست که حتی با لمس بدنه و اگزوز دستگاه گرمایی احساس نمی شود . عدم ایجاد گرما در خروجی دستگاه و بدنه هیتر یعنی راندمان بالای دستگاه یعنی اینکه احتراق حاصل از مشعل تماما تبدیل به انرژی شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

در برخی از دستگاههای موجود در بازار ملاحظه شده هنگام استفاده از هیتر دودکش دستگاه به حدی گرم می شود که حتی نمی توان به ان نزدیک شد این عمل موجب پرت حرارتی بالای دستگاه و در نتیجه حدر رفتن انرژی و هزینه بسیار زیادی را متحمل مصرف کننده می نماید.

این نوع دستگاهها به خوبی طراحی نگردیده و به جرات می توان گفت که دیگر دوران این نوع دستگاههای گذشته است زیرا دیگر مصرف سوخت یکی از ارکان اصلی در صنایع گوناگون می باشد و دیگر مصرف کنندگان به دنبال جنسی با قیمت تمام شده پایین نیستند به دنبال جنسی هستند که از لحاظ مصرف سوخت طی طولانی مدت هزینه سرمایه اولیه را به خدشان باز گرداند و توجیه اقتصادی برایشان داشته باشد.و شرکت زرین صنعت آلپ برای اولین بار در ایران توانسته برای دستگاههای تولیدی خود برگه تضمین مصرف سوخت ارئه دهید.

هیترهای آلپ به گونه ای طراحی گردیده که احتراق حاصل از مشعل در یک فرآیند حرارتی قرار می گیرد پاس های طراحی شده برای دستگاههای OPTIMUM این شرکت دارای پره های حرارتی از جنس استیل می باشد که در بین پاس های حرارتی قرار گفته و حرارت حاصله را به صورت تابشی با دیواره های کوره و تونل حرارتی اثابت می دهد حرارت در بین پاس های حرارتی و طی 8 پاس حرارتی پیچیده و دیگ را به صورت قابل ملاحظه ای گرم می نماید در این فرآیند دستگاه بر اساس ظرفیت طراحی شده دارای فن سانتریفیوژ و یا آکسیال می باشد.

در آخر فرآیند تولید و بعد از تکمیل دستگاه برای بالا رفتن ضریب اطمینان دستگاه هیتر تولید شده وارد مرحله تست و آزمایشگاهی می گردد در این مرحله دستگاه توسط سنسورهای تشخیص حرارت تست راندمان می گردد به گونه ای دستگاه را استارت زده و توسط مشعل منبع تغذیه آن را تامین می نمایند و با قرار دادن حس گرهای مخصوص در بدنه و خروجی دستگاه راندمان دستگاه را رقم می زنند.

تا به حال ضریب راندمان های محاسبه شده برای دستگاههای OPTIMUM آلپ 90 درصد راندمان مفید می باشد که 5 درصد پرت حرارتی اگزوز و 5 درصد پرت حرارتی برای بدنه دستگاه می باشد و این مرغوبت دستگاههای تولید آلپ است که مراحل پیشرفت و طرقی را برای این شرکت رقن زده است.

هیتر های تولید این شرکت اکثرا در صنایع گوناگون مرغداری و گلخانه و غیره مورد استفاده گردیده و مورد استقبال تمامی مصرف کنندگان گرامی قرار گرفته است .

هماکنون نوع دیگری از هیترهای تولید این شرکت با نام هیتر و کوره هوای گرم مشعل سر خود وارد بازار گردیده در این سیستم منبع تغذیه هیترها برنرهای 24 پره می باشد این برنرها از محصولات تولیدی خوده شرکت می باشد.

این نوع برنرهای فقط با گاز شهری و گاز LPG قابل استفاده می باشد این نوع دستگاه فقط برای استفاده با گاز طراحی گردیده و مصرف سوخت آن در حد یک بخاری گازسوز می باشد. در این دستگاه دیگر صدای زیاد مشعل و محفظه احتراق دستگاه وجود ندارد و میزان مصرف سوخت آن نسبت به نوع مشعل خور کم است. ای نوع دستگاه فقط تا ظرفیت 150000 در شرکت زرین صنعت الپ تولید گردیده و ظرفیت های بالاتر در حال طراحی می باشد.

جنس دیگ و کوره تمامی هیترهای تولیدی شرکت از جنس استیل نگیر می باشد زیرا استیل مقاومت بسار زیادی در برابر زنگ زدگی و اکسید شدن دارد در هنگام استفاده از کوره های فولادی و چدنی ملاحظه می شد که در هنگام استارت خوردن مشعل دستگاه بر اثر شوک حرارتی یک لایه از روی فولاد اکسید می شد و این عمل موجب نازک شدن جداره کوره بر اثر مرور زمان می گردید و در اکثر هیترهایی با کوره فولادی مشاده می شد که بعد گذشت 5 الی 6 سال از عمر دستگاه ، کوره دستگاه سوراخ می شد و نیاز به تعویض داشت.

البته هماکنون در صورت سفارش ،هیتر با دیگ فولادی 4 میل هم در این شرکت تولید می گردد ولی دیگ دستگاه دارای گارانتی تعویض 5 ساله می باشد و بعد گذشت 5 سال اگر باز هم موردی برای دیگ و کوره دستگاه به وجود آمد با هزینه ای بسار کم کوره دستگاه قابل تعوض می باشد.

تمامی هیترهای تولیدی است شرکت در صورت سفارش قابل تولید به صورت دیجیتالی و آنالوگ نیز می باشد در سیستم دیجیتالی عواملی مانند تنظیم دما ، CO2 ، و امونیاک توسط دستگاه قابل کنترل می باشد و دستگاه به صورت تمام اتوماتیک عمل می کند و افزایش گازهای سمی را توسط حس گرهای مخصوص تشخیص داده و با اتصال به سیستم تهویه و یا ایرواشر غلظت گازهای سمی را در سالن پایین می اورد .

برای کاهش مصرف سوخت و تامین گرمایش محیطتان با ما مشاوره کنید . شرکت زرین صنعت آلپ آماده طراحی و تولید تمامی پروژه های گرمایش با دستگاههای سفارشی می باشد.

دستگاههای تولید این شرکت دارای استاندارد ISO9001 و استاندارد ISO2008 و CE می باشد. قابل ارسال به تمام نقاط ایران و خارج از ایران.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.