یخساز حبه ای آلپ

یخساز حبه ای آلپ:

دستگاه تولید یخ حبه یا همان دستگاه یخساز رستورانی و یخساز حبه ای نوع دیگری از دستگاههای یخسازی تولید شرکت زرین صنعت آلپ می باشد . این نوع دستگاه وظیفه تولید یخ های حبه ای مستطیل شکل و یا لوله ای را بر عهده دارند .

این دستگاههابه گونه ای طراحی گردیده که در طی مدت 12 الی 20 دقیقه مقدار معینی از یخ حبه ای را در داخل باک خود خالی می کند. این دستگاهها بسیار شکیل بوده و جنس بدنه داخلی و بیرونی ان از استیل غیرمغناطیسی تولید می گردد تولید این دستگاهها از فلز استیل نگیر عمر دستگاه را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد زیرا دستگاهها بر اثر رطوبت فرسوده و یا زنگ نمی زنند.

این دستگاهها به گونه ای ساخته شده که در تمام نقاط ایران و یا خارج از ایران و در هر محیط جغرافیای با هر درجه دمایی قابل محصول دهی می باشد این نوع یخساز دارای موتورهای تک فاز بوده و مصرف برق آنان بسیار پایین می باشد.

حجم کوچک و شکیل بودن آن موجب گردیده هم در محیط های صنعتی و هم در سالن های پذیرایی قابل استفاده می باشد.

از این نوع یخ برتای موارد خوراکی و به علت شکیل بودن محصول این یخساز برای استفاده فنجانی در رستورانها کاربرد دارد.

این نوع یخساز همانند دستگاههای یخساز قالبی دارای کمپرسور DWM و قطعات بروتی آلمانی می باشد.

نوع کاکرد دستگاه به گونه ای می باشد که آب بر روی قالب ها ی یخ جریان داشته و لایه لایه به نقطه انجماد می رسد بعد انجماد کامل یخ بر اساس اسمز معکوس از طرف کمپرسور دستگاه یخ های منجمد شده بر اساس گرمای ایجاد شده در کف قالب از کف قالب حدا شده و توسط گیربکس به صورت اتئماتیک از قال جدا گردیده و داخل باک دستگاه تخلیه می گردد.

مکانیزم این دستگاهها به گونه ای می باشد که بعد از انجماد یخ های حبه ای و پر شدن باک بر اثر کارکرد مداوم دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد تا اینکه بعد از تخلیه باک به صورت اتوماتیک روشن شده و شروع به کار می کند.

باک این دستگاهها دو جداره بوده و لایه وسطی ان از عایق پلی اورتان پر شده است که عایقی بسیار قوی در مقابل برودت می باشد راندمان بالای باک و خود دستگاه سبب می گردد که به مدت بسیار طولانی یخ بدون آب شدن در داخل باک ذخیره بماند .

تمامی یخسازهای حبه ای این شرکت دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد . واز ظرفیت 70 تا 300 کیلوگرم قابل تولید می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.