فرآیند تولیدات شرکت آلپ

فرآیند تولیدات شرکت آلپ:

فرآیند تولید محصولات شرکت زرین صنعت آلپ به صورتContractor انجام می گیرد. این شرکت به علت دارا بودن تنوع محصولی بالغ بر 14 نوع دستگاه حرارتی و برودتی دارای 5 عدد قسمت ماشین سازی و 2 عدد خط تولید پکیج دیواری و زمینی و رادیاتور می باشد.

ولی تا کنون بسیاری از قطعات برخی از دستگاههای تولیدی شرکت وارداتی بوده ولی شرکت آلپ با واردات این قطعات اقدام به تولید و الگوبرداری از این قطعات نموده به گونه ای هماکنون در 60 نکته از استان آذربایجان غربی و شرقی بسیاری از کارگاههای تولیدی تولید کننده قطعات این شرکت می باشد.

فرآیند تولید دستگاههای صنعتی با خط تولید متفاوت است. درخط تولید دستگاه در یک فرآیند منظم و پیش بینی شده پدید می آید به گونه ای که قطعات در اول خط وارد شده و در پایان تبدیل به دستگاه می گردد و وارد قسمت ازمایشگاهی می گردد.

ولی در دستگاههای صنعتی به علت سفارشی بودن محصول در هر سری بر اساس موقعیت جغرافیایی مصرف کننده ومحل نصب دستگاه تغییرات خاصی پیدا کرده و در ابتدا نیاز به طراحی و بعد طی مراحل گوناگون تولید می گردد.

شرکت زرین صنعت آلپ از تمامی واحدهای تولیدی مرتبط با فعالیت شرکت زرین صنعت آلپ دعوت به همکاری می نماید. لطفا جهت همکاری در فرآیند تولیدات شرکت با شماره های داخلی شرکت تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.