رادیاتور شیشه ای آلپ :

رادیاتور شیشه ای آلپ :

این نوع رادیاتور بر اساس آخرین تکنولوژی کشور فرانشه تولید گردیده و همکانون در تمامی کشورهای اروپایی به عنوان شکیل ترین پخش کننده حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد.

رادیاتور شیشه ای ساخته شده از بهترین آلیاژ آلومینیوم بوده که رویه آن توسط شیشه های ساکوریتی با اشکال گوناگون پوشش داده می شود.

این نوع رادیاتور بر اساس سفارش مشتری در طرح های مختلف تولید گردیده و در اندازه های 80 ، 100و 120 سانتی به بازار مصرف عرضه می گردد.

حجم آبگیری مناسب این رادیاتور باعث گردیده تا دمای محیط را به صورت یکنواخت تنظیم نماید و به عنوان ایده آلترین سیستم حرارتی در تمامی منازل مسکونی مورد استفاده قرار گیرد.

رادیاتور های شیشه آلپ دارای بهترین استانداردهای اروپا بوده و با قیمت بسیار مناسب برای استفاده عموم اقشار جامعه با بهتربن کیفیت به بازار مصرف عرضه می گردد.

در بسته بندی این نوع رادیاتور از کارتن های پنج لایه استفاده گردیده و خوده رادیاتور توسط نایلون های حبابی و نایلون سه لایه بسته بندی گردیده به گونه ای که ضریب اطمینان رادیاتور را در مقابل ضربه به مقدار قابل توجهی افزایش داده است.

تمامی رادیاتور های شیشه ای آلپ دارای 10 سال گارانتی تعویض می باشد که هر رادیاتور دارای یک عدد کارت گارانتی در داخل بسته بندی می باشد.

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه