پکیج استخری آلپ :

پکیج استخری آلپ :

پکیج زمینی استخری در ظرفیت های مختلف برای تامین گرمایش موردنیاز استخرهای عمومی و یا استخرهای منازل تولید گردیده که تا به حال در بین محصولات مشابه بالاترین بازدهی را داشته است.

مشخصات پکیج های استخری:

  • تولید شده بر اساس آخرین تکنولوژی کشور فرانسه در طراحی انواع پکیج استخری
  • استفاده از مبدل لوله ای با چهار پاس حرارتی برای تامین گرمایش موردنیاز استخر
  • تولید شده در ظرفیت های مختلف برای استفاده در استخرهایی با ابعاد گوناگون
  • قابل استفاده از طریق سیستم گرمایش از کف یا سیرکولاسیون مدار بسته گرمایشی برای گرمایش استخر
  • استفاده از پمپ گراندفوس برای به جریان درآوردن آب داخل استخر و انتقال آن به داخل مبدل دستگاه برای تامین گرمایش موردنیاز
  • تامین گرمایش استخر در درجه دمایی دلخواه مصرف کننده همراه با آبگرم بهداشتی برای دوش های استخر به صورت نامحدود
  • استفاده از ترمومتر و مانومتر برای تنظیم میزان دمای استخر
  • دارای صفحه نمایشگر LED از جنس اشنایدر

موارد استفاده پکیج استخری آلپ :

پکیج های استخری همانگونه که از نامش هم مشخص است برای تامین گرمایش موردنیاز استخرها همراه با تامین آبگرم بهداشتی کارایی داشته و بیشتر مورداستفاده در استخر ویلاها،استخرهای عمومی،منازل مسکونی مستقل و... می باشد.

راندمان پکیج استخری:

پکیج های استخری آلپ الگوبرداری شده از پکیج های استخری ساخت کشور فرانسه می باشد که این کشور برای اولین بار موفق به تولید پکیج استخری گردیده و گروه صنعتی آلپ با الگوبرداری از این سیستم ، هماکنون موفق به اجرای پروژه های بزرگ و کوچک در زمینه تامین گرماش استخر و آبگرم بهداشتی استخرهای مختلف گردیده است.

به علت استفاده از بهترین قطعات و مبدل لوله ای با چهار پاس حرارتی هماکنون دستگاههای پکیج استخری این شرکت دارای راندمان بالای 90 درصد بوده و صرفه اقتصادی بالاتری نسبت به دیگر منابع حرارتی دارد.

ظرفیت پکیج های تولید:

پکج های استخری آلپ از ظرفیت های 60000 تا 5000000 کیلوکالری در ساعت قابل تولید بوده وهماکنون این سیستم در بسیاری از کشورهای همسایه در حال اجرا می باشد.

کارکرد سیستم:

پکیج های استخری به گونه ای طراحی شده که برای تامین گرمایش موردنیاز استخر یا باید سیستم در پایین تر از سطح استخر نصب و اجرا گردد و از سطح استخر به عنوان منبع انبساط سیستم استفاده شود ویا برای تامین گرمایش موردنیاز از سیستم گرمایش از کف باید استفاده نمود که در حال حاضر استانداردترین سیستم برای تامین گرمایش انوع استخر سیستم گرمایش از کف می باشد که در صورت درخواست می تواند از کف یا دیواره های استخر برای تامین گرمایش استفاده نمود.

ابعاد و مشخصات دستگاه:

ابعاد و مشخصات دستگاه های استخری بر اساس نوع سفارش مشتری و ایعاد استخر مورد استفاده بر اساس ظرفیت و کیلوکالری دستگاه متفاوت می باشد زیرا نسبت به ظرفیت دستگاه مبدل و پمپ و قطعات دیگر در داخل دستگاه تعبیه می گردد بنابراین پکیج های استخری به صورت سفارشی بوده و بر اساس نوع سفارش طراحی و تولید می گردد.

درجه دمایی استخر:

به علت راندمان بالای پکیج های استخری درجه دمایی استخر ها بر اساس دمای دلخواه مصرف کننده از 10 تا 50 درجه سانتیگراد قابل تنظیم می باشد.

گارانتی پکیج های استخری:

تمامی پکیج های استخری دارای دو سال گارانتی و5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش محصول با کارشناسان فروش گروه صنعتی آلپ تماس حاصل فرمائید.

مقاله های مرتبط

مخترع و اولین تولید کننده پکیج برقی در خاورمیانه